circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі тривають ремонти автомагістралей

24.10.2017, 11:01

text
Поділитися:

Основне завдання дорожників Запорізької області у осінньо-зимовий період – це забезпечення безпечного та безперебійного руху транспорту автомобільними дорогами загального користування. Тому на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядними організаціями у посиленому темпі продовжуються роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах Запорізької області.

Так, минулого тижня ліквідовано 9 751 кв. м ямковості. Роботи проводилися на дорогах загального користування.

Ремонтні роботи виконували, у середньому, 8 бригад, а саме: три бригади підрядного підприємства ТОВ «Юк-Інвест» та дві бригади ТОВ «Ремшляхбуд», бригада ТОВ «Дорремтехнологія», бригада ТОВ «Фрегат» та бригада ТОВ «Вектор інжиніринг груп».

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування місцевого значення з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінасування.

Роботи виконувались на дорогах загального користування місцевого значення, а саме: а/д С082008 від а/д М-18-Розівка-Зірка Веселе-Озерне-Новоданилівка в Якимівському районі та в с. Розовка; а/д О080205 від а/д М-18-Приморське-Степногірськ-Малі Щербаки у Василівському районі; Т-04-01 Дніпропетровськ-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь; О081873 Роботине-Успенівка–Вербове; а/д О081450 ст.Новокарлівка-Вербове до а/д Т-04-01 у Пологівському районі; а/д С080530 від а/д Улянівка-Петро-Михайлівка-Грушівка- Круглик у Вільнянському районі; на а/д С080519 Улянівка-Петро-Михайлівка у Вільнянському районі та а/д С081212 у Новомиколаївському районі.

На цьому тижні при належних погодних умовах проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах загального користування в обсязі 9 670 кв. м, у тому числі на дорогах державного значення – 170 кв. м та місцевого значення – 9 500 кв. м.

Всього з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 352 561 кв. м. ямковості, у тому числі на дорогах державного значення 168 821 кв. м., на дорогах місцевого значення 183 740 кв. м.

Виконання робіт координують Служба автомобільних доріг у Запорізькій області та Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: