circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває боротьба з нелегальними маршрутками

27.08.2020, 12:18

text
Поділитися:

За участі представників облдержадміністрації, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області, Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області та Управління Служби безпеки України в Запорізькій області було проведено черговий моніторинг пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах.

Моніторинг проводився у рамках виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15.03.2019 № 127 «Про впорядкування перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Запорізькій області» (зі змінами).

У ході перевірок у с. Лиманському Якимівського району Запорізької області перевірено близько 100 автобусів. За результатами моніторингу фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області складено 15 актів проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів. Були виявлені порушення статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» ‒ надання послуг з перевезення пасажирів без оформлення документів (відсутність договору).

Співробітниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області складено 6 постанов про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Основні порушення: не пройдено контроль технічного стану транспортного засобу; випуск на лінію технічно несправних транспортних засобів; керування транспортним засобом особою, яка не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії; комплексність транспортного засобу.

За повідомленням Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації, перевірки на приміських та міжміських автобусних маршрутах будуть продовжуватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: