circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває підготовка до опалювального сезону

19.06.2020, 11:03

text
Поділитися:

Під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталія Литвиненка відбулась селекторна онлайн-нарада щодо стану справ у галузі ЖКГ області.

Одним з питань, що розглядались на нараді, була підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Планами Мінрегіону України передбачається, що станом на 15 червня рівень підготовки повинен складати 30 %. Рівень підготовки по об’єктах різних галузей Запорізької області відповідає встановленим термінам.

Віталій Литвиненко повідомив, що комплексно підготовлено 2060 житлових будинків з 6719, що складає 30,7%. Об’єкти соціальної сфери підготовлено на 30%. Приміром, 148 закладів освіти з 494; 135 дошкільних навчальних закладів з 408; 16 закладів охорони здоров’я з 55.

Об’єкти теплопостачання також мають відповідні показники. Вже підготовлено 201 котельню з 546 (36,8%), підготовлено 348 км теплових мереж з 1034 км запланованих (33,7%); 16 центральних теплових пунктів з 65 запланованих (24,6%). Замінено 1 км теплових мереж з 4,9 км запланованих. До початку опалювального сезону створені запаси вугілля: 2707 тонн з 6551 (41,3 %).

– Не менш актуальним при підготовці до роботи в осінньо-зимовий період є питання розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ, оскільки від рівня розрахунків напряму залежить питання отримання теплопостачальними підприємствами номінацій на постачання природного газу на початку наступного опалювального сезону. Загальна заборгованість теплопостачальних підприємств області перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ станом на 16 червня складає 1,116 млрд грн. Прошу керівників органів місцевого самоврядування тримати на постійному контролі питання щодо розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ та розглянути можливість виділення з місцевих бюджетів коштів для погашення заборгованості теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ. Теплопостачальним підприємствам, у свою чергу, слід посилити претензійно-позовну роботу з боржниками. Окрему увагу також необхідно приділити забезпеченню своєчасної повірки приладів обліку споживання природного газу та облаштуванню комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних, – підсумував Віталій Литвиненко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: