circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває посилений ваговий контроль на дорогах

15.10.2020, 12:53

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Віталій Болговін провів засідання обласної робочої групи з питань збереження автомобільних доріг від передчасного руйнування вантажним транспортом.

Учасники засідання обговорили стан дотримання автоперевізниками габаритно-вагових норм на дорогах Запорізької області та необхідність посилення заходів до кінця 2020 року.

– На сьогодні на автомобільних дорогах області активно тривають ремонтні роботи, в тому числі, в рамках реалізації програми Президента України «Велике Будівництво». Саме тому питання збереження автодоріг є пріоритетним напрямком, який знаходиться на контролі у Президента України та Уряду. На рівні обласної державної адміністрації також вживаються відповідні заходи щодо збереження автодоріг Запорізької області. Кабінетом Міністрів України Укртрансбезпеці доручено забезпечити впровадження посилених заходів габаритно-вагового контролю, – зазначив голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

Проте «Укртрансбезпекою» вже більше місяця (з початку вересня цього року) не здійснюється належний габаритно-ваговий контроль транспортних засобів, а здійснюються лише документальні перевірки, які є неефективними. Ваги для зважування великовагового транспорту були зламані та майже одночасно виведені з експлуатації.

Всього на території Запорізької області для здійснення габаритно-вагового контролю є в наявності 5 ваг.

У Запорізькій області з 06 по 12 жовтня «Укртрансбезпекою» спільно з Нацполіцією здійснювалися рейдові перевірки на двох в’їздах до м. Бердянськ; в Бердянському морському порту; на під’їздах до терміналів Нібулону у с. Біленьке Запорізького району та с. Тернівка Вільнянського району; на в’їздах до Новополтавського кар’єру, Мокрянського кам’яного кар’єру № 3 та Запорізького кар’єроуправління.

За підсумками наради у Запорізькій області будуть активізовані документальні перевірки стану дотримання вантажними перевізниками габаритно-вагових норм. Контролюючим органам було доручено посилити контроль за вантажними перевезеннями до кінця року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: