circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває реалізація програм для осіб з інвалідністю

02.12.2019, 09:15

text
Поділитися:

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, в Запорізькій області проживає близько 118 тисяч осіб з інвалідністю. На забезпечення їх потреб спрямована низка державних і регіональних програм. Зокрема, органи соціального захисту населення надають передбачені законодавством гарантії та різноманітні послуги, виконують важливу роль координатора спільних заходів усіх причетних до цього структур, а також здійснюють облік осіб з інвалідністю з використанням Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб з правом на пільги.

На державному рівні впроваджено ряд програм, безпосередньо спрямованих на підтримку осіб з інвалідністю. Відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» близько 16,9 тисячі осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали цього року державну соціальну допомогу на загальну суму 285,6 мільйона гривень, надбавку на догляд отримують понад 6,7 тисячі осіб, у тому числі на дітей віком до 18 років – понад 4,5 тисячі. Середній розмір допомоги становить 1873,9 гривні.

У Запорізькій області громадяни з інвалідністю отримують не лише соціальну підтримку з боку органів влади і громадськості, а й сприяння у реабілітації та інтеграції зі створенням умов для самореалізації. Рішенням обласної ради затверджено обласну Програму виконання завдань і заходів Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю» на період до 2020 року. У 2019 році на впровадження заходів програми передбачено в обласному бюджеті 433,7 тисячі гривень.

Органами соціального захисту населення налагоджено ефективну взаємодію з громадськими організаціями осіб з інвалідністю. В області нараховується 14 таких організацій. Всі вони входять до структури обласної координаційної ради громадських об’єднань та організацій по роботі з громадянами, які потребують соціальної підтримки, з якою плідно співпрацює Департамент. Ці взаємини передбачають всебічне сприяння у забезпеченні статутної діяльності організацій, надання правової та методичної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: