circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває виявлення нелегальних заправок

02.04.2021, 08:14

text
Поділитися:

Напередодні відбулось чергове засідання штабу протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях на території Запорізької області, на якому розглянули роботу штабу за підсумками трьох місяців.

Директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Марина Барановська довела до відома членів штабу про те, що 31 березня відбулася селекторна нарада в Секретаріаті Кабінету Міністрів України під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, де було наголошено на активізації діяльності робочих груп з питання перевірок автозаправних станцій, а також завершення відповідної роботи лише у разі проведення перевірок всіх об’єктів, що здійснюють діяльність з реалізації пального на підвідомчій території.

Перший заступник голови облдержадміністрації, голова штабу Володимир Шустов зауважив, що робота правоохоронних та контролюючих органів здійснюється щоденно, але необхідно проводити комплексні перевірки, тобто активно залучати до участі у своїх перевірках інших членів штабу.

А також звернув увагу всіх членів штабу на необхідності своєчасно надавати об’єктивну та вичерпну інформацію про проведену роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: