circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі тривають дорожні ремонти

05.09.2019, 12:31

text
Поділитися:

У Запорізькій області продовжується ремонт доріг комунальної власності населених пунктів. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації повідомив про результати цієї роботи.

Так, на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності населених пунктів області в місцевих бюджетах на 2019 рік передбачено 618,433 мільйона гривень.

Як повідомляють території, на теперішній час обсяг освоєних коштів на ремонт доріг складає майже 192,4 мільйона гривень. За ці кошти виконано ремонт близько 1224 тисяч м² пошкоджених ділянок дорожнього покриття, які місцеві громади визнали найбільш проблемними.

Найбільші обсяги коштів, виділених на ремонт доріг комунальної власності, серед міст обласного значення освоїли м. Запоріжжя – 92,3 мільйона гривень та м. Мелітополь – 54,8 мільйона гривень.

Серед районів області: Кам’янсько-Дніпровський район – 4,6 мільйона гривень, Василівський район – 6,3 мільйона гривень та Пологівський район – 4 мільйони гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: