circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі тривають перевірки навчальних закладів

20.08.2020, 09:23

text
Поділитися:

Напередодні нового навчального року співробітники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області перевіряють стан пожежної безпеки та надають відповідні рекомендації керівникам навчальних закладів.

Фахівці ДСНС постійно опікуються питанням дитячої безпеки. Адже, саме у школі дитина проводить переважну кількість часу. Саме тому, безпека молодого покоління під час навчання є одним із головних завдань вогнеборців.

З початку року в області виникло 3975 пожеж, під час яких загинуло 47 осіб, з яких – 2 дитини. Травмовано 51 людина. На щастя, врятувати від вогняної стихій вдалось 66 людей, з них 4 дітей.

19 серпня рятувальники відвідали навчально-виховні заклади Олександрівського району Запоріжжя, а саме технічний ліцей та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 5.

Рятувальники перевірили справність та працездатність систем пожежної сигналізації, наявність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання в належному стані шляхів евакуації з приміщень навчальних закладів, стан утримання електрогосподарства й справність внутрішнього протипожежного водогону.

Також під час перевірки керівному складу, вчителям та робочому персоналу закладів нагадали основні правила пожежної безпеки в навчальних закладах.

«Цього року перевіркам стану цивільного захисту,техногенної та пожежної безпеки підлягають 1006 об’єктів освіти. Зараз у ході перевірок виявлено близько 17 тисяч порушень вимог пожежної та техногенної безпеки, серед яких 5,5 тисяч порушень залишається не усуненими з попередніх років. Відповідно до Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, усі заклади та установи перед початком навчального року приймаються відповідними комісіями, до складу яких входять представники державного нагляду (контролю) у сфері пожежної безпеки. У разі якщо під час участі в роботі комісії з огляду готовності освітніх закладів до нового навчального року співробітник ДСНС, який є членом комісії, вважає, що заклад не готовий до роботи через наявність порушення вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, Акт готовності фахівцем ДСНС не підписуватиметься» – зазначив начальник відділу по роботі із стратегічними вибухопожежонебезпечними об’єктами та застосування санкцій Дмитро Жолобов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: