circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі тривають ремонти місцевих доріг

05.08.2019, 12:29

text
Поділитися:

На автодорогах загального користування місцевого значення продовжуються роботи з ремонту покриття та експлуатаційного утримання.

Як наголосили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, особлива увага приділена ремонту ділянок доріг із найбільшою інтенсивністю руху транспорту з урахуванням напрямків руху шкільних автобусів, місць розташування закладів освіти та охорони здоров’я, а також ремонту ділянок доріг, по яких місцеві громади прийняли рішення про співфінансування ремонтних робіт.

Виконано так роботи з поточного середнього ремонту покриття:

У Запорізькому районі на автодорозі Запоріжжя-Біленьке протяжністю 10,4 км;
Великобілозерському районі на автодорозі Велика Білозерка – Верхній Рогачик протяжністю 0,5 км;
Приморському районі на автодорозі Болгарка – Новоолексіївка – Орлівка – Ботієве протяжністю 1,7 км у селі В’ячеславка;
Приазовському районі на автодорозі Строганівка – хлібоприймальний пункт на ділянці протяжністю 3,7 км;
Веселівському районі на автодорозі Новоуспенівка – Братолюбівка – /Т-08-05/ на ділянці протяжністю 1,85 км у с. Братолюбівка.
Крім цього, продовжуються роботи з поточного середнього ремонту в Якимівському районі на дорозі Якимівка – Новоданилівка – Тарійське – Петрівка на ділянці протяжністю 1,95 км. Виконано влаштування вирівнюючого шару на загальній площі 14 350 м² (100% від плану) та влаштування вехнього шару на загальній площі 3 509 м² (25% від плану).

Також виконано роботи з ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів на експлуатаційне утримання на загальній площі 201 752 м².

Аварійні роботи з ремонту дорожнього покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю суцільними ділянками виконано на загальній площі 84898 м².

Ліквідовано ямковість пневмоструменевим методом на загальній площі 80 016 м², виконано ямковий ремонт асфальтобетонною сумішшю на загальній площі 36 838 м².

За минулий тиждень відремонтовано за рахунок експлуатаційного утримання дорожнє покриття місцевої мережі на площі 10 490 м².

Тривають роботи з планування узбіч для забезпечення водовідводу з покриття дороги, з покосу трав на узбіччях доріг механізованим та ручним способом.

Для покращення стану безпеки дорожнього руху проводяться роботи з установлення та заміни дорожніх знаків, у першу чергу, на аварійно небезпечних ділянках доріг та на підходах до залізничних переїздів.

Розпочато роботи з ремонту деформаційних швів на шляхопроводі автодороги С080513 /Н-15/ – Вільнянськ – /Н-15/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: