circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі тривають заходи із попередження домашнього насильства

22.04.2020, 08:03

text
Поділитися:

За ініціативи Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області проведено робочу зустріч із суб’єктами взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Участь у заході взяла головна спеціалістка відділу оздоровлення дітей, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Департаменту соціального захисту населення ОДА Любов Соболєва.

На нараді обговорено питання виконання постанови Кабміну «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі» в умовах карантину. Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення ОДА.

Також у ході засідання обговорено питання створення плану спільних дій всіх суб’єктів, які здійснюють заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, на період карантину. За результатами наради розроблено проєкт плану спільних дій для всіх суб’єктів взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та /або насильству за ознакою статі.

Також заплановано розгорнути інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Безпека людини понад усе!» в режимі реального часу з використанням відповідних технічних засобів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: