circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі у школах та садках оголошують карантин

05.12.2018, 11:40

text
Поділитися:

У Запорізькій області через високий рівень захворюваності дітей на гострі респіраторні інфекції (понад 30%) рішенням територіальних відділів освіти або наказами директорів шкіл та дошкільних навчальних закладів повністю призупинено навчальний процес у трьох школах: Новоуспенівській і Запорізькій занальноосвітніх школах Веселівського району та Новогупалівському навчально-виховному комплексі Вільнянського району.

Крім цього, тимчасово припинено навчальний процес в окремих класах 17-ти шкіл області. Зокрема, у м. Запоріжжя в 12 школах закрито 25 класів, у м. Мелітополі у трьох школах – п’ять класів, у Чернігівському районі у двох школах не проводять заняття в чотирьох класах.

Серед дошкільних навчальних закладів тимчасово припинена робота двох дитячих садків у Веселівському та Оріхівському районах і в п’яти дитячих навчальних закладах не працюють вісім груп: у м. Запоріжжя – у чотирьох садках сім груп, Чернігівському районі – одна група в одному дошкільному навчальному закладі.

Минулого тижня, за інформацією Запорізького лабораторного центру МОЗ України, в області зареєстровано 9773 випадки гострих респіраторних інфекцій. У порівнянні з попереднім тижнем рівень захворюваності зріс на 9%. Показник захворюваності склав 553,7 на 100 тисяч населення, що на 24% нижче порогового рівня.

Серед захворілих частка дітей 0-17 років склала 72%. Максимальний показник захворюваності зареєстровано серед дітей вікової групи 0-4 роки – 2907,6 на 100 тис. Госпіталізовано 193 захворілих, у тому числі 131 (68%) дитину.

В області триває вакцинація проти грипу. Наразі щеплено 10631 особа, зокрема персонал медичних закладів – 2036 (виконання плану на 38,5%), діти шкіл-інтернатів – 2407 (виконання плану на 58%). Кількість щеплених по області складає 10,5% від числа щеплених по Україні в цілому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: