circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі учнів сільських шкіл розвозитимуть 208 шкільних автобусів

29.08.2019, 10:31

text
Поділитися:

За оперативною інформацією з територій за станом на початок серпня, під час навчального року планується підвозити до місця навчання і додому 13603 школярів. Для цього використовуватимуться 208 шкільних автобусів, які розраховані на 11240 дітей, а також буде залучено 31 найманий/орендований автобус для 1225 школярів.

Про це повідомили у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Прогнозується, що 100 % школярів будуть забезпечені підвезенням до місця навчання і додому.

Як повідомила директор Департаменту Тетяна Озерова, за попередні три роки для сільських шкіл було придбано 53 шкільні автобуси.

Зокрема, Михайлівською сільською радою Вільнянського району у 2019 році придбано шкільний автобус за кошти місцевого бюджету.

Розпорядженням голови облдержадміністрації «Про придбання у 2019 році шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами» з метою забезпечення рівного доступу дітей до закладів освіти бюджетні кошти спрямовані на закупівлю шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, на засадах співфінансування. Для закладів, розташованих у районах та об’єднаних територіальних громадах, та для закладів, розташованих у містах обласного значення, не більше 50 % – за рахунок субвенції та не менше 50 % – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації «Про затвердження обсягу субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2019 рік» кошти субвенції на придбання на засадах співфінансування шкільних автобусів та спеціальних автомобілів у сумі 23179,9 тис. грн розподілено на обласний бюджет.

Процедуру тендерних закупівель мототранспортних засобів для перевезення десяти і більше осіб на два лоти (чотири шкільних автобуси та три шкільних автобуси, обладнаних місцями для дітей з особливими потребами) оголошено на початку серпня.

Ще чотири автобуси заплановано територіями закупити за кошти місцевих бюджетів. Наразі в області ще залишається потреба в придбанні 48 шкільних автобусів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: