circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі увічнили пам’ять видатного педагога

05.09.2018, 11:50

text
Поділитися:

Незвичайним святом розпочали новий навчальний рік у Новомиколаївському навчально-реабілітаційному центрі «Паросток» – відкриттям меморіальної дошки на вшанування пам’яті колишнього директора закладу Володимира Польського.

В урочистому заході взяли участь заступник директора Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Віктор Захарчук, заступник голови районної ради Петро Дубовик, Новомиколаївський селищний голова Сергій Шамайда.

Директор навчально-реабілітаційного центру Лариса Ракович поділилася спогадами про незабутню людину – директора Новомиколаївської школи-інтернату Володимира Польського, ім`я якого тепер з гордістю носить заклад освіти.

Володимир Анатолійович Польський був справжнім учителем. Він створив школу радості та натхнення – «Паросток». Заслужений вчитель України, людина державного мислення, громадянин, патріот рідного краю, якого свого часу називали новомиколаївським Сухомлинським

– Ми горді тим, що школа носить ім`я Володимира Анатолійовича Польського. Сьогодні ми відкриваємо меморіальну дошку на честь нашого незабутнього директора. Він завжди був, є і буде в наших серцях, а від сьогодні буде своїм поглядом зі шкільного фасаду надихати нас на нові звершення у вихованні дітей з особливими освітніми потребами, на благо нашої незалежної держави, – зазначила Лариса Ракович.

Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині Валентині Миколаївні та донькам Вікторії і Римі.

Пам`ять Володимира Польського вшанували хвилиною мовчання.

Своєрідним поєднанням сумної і веселої частини події став український танок у виконанні вихованців закладу, який був і символічним подарунком дорогій людині, і привітанням усіх присутніх.

На сьогодні Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В. А. Польського повною мірою реалізує право дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти базового рівня. Навчальний заклад забезпечує умовами здобувачів освіти базового рівня; створює умови для формування соціально-адаптивної та соціально-продуктивної особистості; розробляє та втілює практично інноваційний зміст, форми і методики освітнього та лікувально-реабілітаційного процесу; забезпечує психолого-медико-педагогічний супровід здобувачів освіти з урахуванням стану здоров’я та психофізичного розвитку, надання реабілітаційних послуг згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини та здійснює соціально-педагогічний патронат (допомога батькам).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: