circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі в онлайн-режимі визначили кращі хореографічні колективи

05.01.2021, 10:00

text
Поділитися:

Впродовж вересня – грудня 2020 року в рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс» Запорізьким обласним центром художньо-естетичної творчості учнівської молоді було проведено Обласний заочний етап фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси – 2020».

Фестиваль-конкурс «Запорізькі Викрутаси – 2020» нині – це найчисленніший дистанційний конкурс з танцю у Запорізькій області. Головною метою конкурсу є збереження та збагачення національних особливостей хореографічного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих художніх колективів та окремих виконавців.

Цього разу у конкурсі взяли участь близько 1000 конкурсантів. Ними стали учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області віком від 6 до 21 року включно.

Журі конкурсу зауважило на загальному зростанні виконавської майстерності хореографічних творчих колективів, нових репертуарних знахідках та достатньому рівні і оригінальності хореографічних постановок. Більшість конкурсних номерів мали чітку, яскраво виражену ідею і сюжет танцю. Деякі номери вразили артистизмом, виразністю, композицією.

Переможців Обласного заочного етапу фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси – 2020» було нагороджено Дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: