circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі вдосконалять мережу автобусних маршрутів

17.10.2019, 11:57

text
Поділитися:

Під керівництвом директорки Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Марини Барановської відбулась нарада з питань, пов’язаних з процедурою вивчення попиту населення на пасажирські перевезення в Запорізькій області.

За словами Марини Барановської, метою пасажирообстеження є забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері автотранспорту, вдосконалення маршрутної мережі області, структури рухомого складу, задоволення потреб населення в пасажирських перевезеннях громадським транспортом, підвищення рентабельності пасажирських перевезень автотранспортом загального користування. До цієї роботи будуть залучені фахівці Запорізького національного університету «Запорізька політехніка», об’єднаних громад та райдержадміністрацій.

На міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області, планується провести пасажирообстеження у період 25 – 31 жовтня цього року.

− Необхідність проведення пасажирообстеження обумовлена не лише вимогами законодавства, а й потребою охоплення транспортною мережею всіх населених пунктів області, визначення реального пасажиропотоку з урахуванням сезонності попиту населення на перевезення, а також необхідної кількості і класів автобусів за окремими маршрутами, що надалі забезпечить 100%-ве задоволення потреб усіх жителів Запорізької області в послугах з пасажироперевезень. Це необхідно для вдосконалення маршрутів, а також є можливість виявити недоліки існуючих маршрутів, − зазначила Марина Барановська.

Як відзначив декан транспортного факультету Національного університету «Запорізька політехніка» Олексій Кузькін, вивчення попиту населення на пасажирські перевезення буде проходити шляхом анкетування, також буде зроблено аналіз звернень громадян та представників транспортних підприємств, а також буде проводитись обстеження пасажиропотоку на приміських шляхах.

Під час наради складено план дій щодо вивчення попиту населення на транспортні перевезення, за результатами якого буде вдосконалено маршрутну мережу регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: