circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі вдосконалюватимуть залізничні пасажирські перевезення

12.08.2020, 10:41

text
Поділитися:

Відбулася онлайн-нарада з обговорення поточного стану та наявних результатів вдосконалення мережі регулярних пасажирських перевезень залізничним транспортом у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Захід відбувся за участю представників Міністерства інфраструктури України, Європейського інвестиційного банку, фахівців Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації та інших.

Учасники наради обговорили стан та результати реалізації І етапу проєкту модернізації регіональних пасажирських перевезень Придніпровської залізниці. Так, попередньо була здійснена оцінка ефективності залізничних перевезень на Придніпровській залізниці та розроблена модель фінансування оновлення рухомого складу, за якою планується залучення коштів місцевих бюджетів для придбання приміського залізничного транспорту. Здійснено розрахунки щодо кількості та перспективних напрямків оновлення приміського залізничного транспорту.

Представники Європейського інвестиційного банку запропонували рекомендований сценарій фінансових результатів модернізації, повідомили про можливість отримання кредитних коштів для придбання 6 електропотягів з 5-ма вагонами і ремонту існуючих вагонів у сумі 42 млн євро, а також наголосили на значимості і необхідності продовження співпраці.

Ключовим питанням онлайн-наради стало обговорення запропонованої структури та плану дій щодо проведення ІІ етапу реалізації експериментального проєкту з модернізації регіональних пасажирських перевезень залізничним транспортом. Була презентована організаційна та фінансова структура плану заходів реалізації проєкту, нормативно-правова документація. Окремо учасники наради обговорили визначені результати передбачених реформ, ситуацію з наявною в Україні законодавчою та інституційною базою діяльності АТ «Укрзалізниця», оцінку стану готовності для запропонованих змін Уряду України і регіональних органів влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: