circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відбирають проекти для реалізації бюджетним коштом

11.10.2018, 11:12

text
Поділитися:

Упродовж трьох днів перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян разом із заступником голови Віктором Скобліковим проводили співбесіди з керівниками райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування. Варто зазначити, що проведення таких співбесід відбувається щорічно з метою обговорення пропозицій територій щодо пріоритетних проектів будівництва та реконструкції, які потребують залучення бюджетних коштів у наступному році.

До участі у заході залучено керівників галузевих структурних підрозділів облдержадміністрації та фахівців виконавчого апарату обласної ради, депутатів обласної ради та голів місцевих рад.

Під час співбесіди свої пропозиції надали керівники 18 районів області, трьох міст обласного підпорядкування (Мелітополя, Токмака та Бердянська), а також представники 40 об’єднаних територіальних громад. Очільники територій представили найбільш актуальні для них проекти, які в основному стосуються забезпечення населених пунктів якісним водопостачанням, реконструкції медичних та освітніх закладів з використанням енергоефективних технологій, розміщення та утилізації відходів тощо.

Особливо детально зупинилися на заходах щодо фінансової підтримки обласною владою розвитку міста Токмак, який визнано депресивною територією.

Елла Слепян наголосила, що за результатами обговорень презентованих територіями пропозицій облдержадміністрацією будуть ретельні вивчені та відібрані ті проекти, впровадження яких матиме найбільший соціальний ефект. На їх реалізацію у наступному році планується спрямувати кошти бюджету розвитку та кошти обласного екологічного фонду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: