circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відбудеться акція «16 днів проти насилля»

26.11.2019, 10:30

text
Поділитися:

Стартувала всеукраїнська акція «16 днів проти насилля», яка триватиме до 10 грудня. До акції Україна приєдналася 18 років тому. Під час її проведення тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з понад 100 країн світу активізують свої зусилля, щоб розширити обізнаність про всі форми насильства.

Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини. Так, 25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками, 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства, 6 грудня – річниця з дня «Монреальської різанини», коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що вони були феміністками, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Цього року Міністерство соціальної політики у співпраці з UNFPA Україна в рамках програми «Комплексний підхід до розв’язання проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» розпочало нову хвилю кампанії «Розірви коло». Вона закликає суспільство до активних дій і нульової толерантності до насильства.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації,у рамках акції«16 днів проти насилля»в Запорізькійобластівідбудеться низка заходів. Стартують вони з круглого столу в Запорізькомунаціональномууніверситеті на тему «Соціально-педагогічніаспектипротидіїдомашньомунасильству» за участю науковців, педагогів, представників Нацполіції, громадських організацій. Учасники заходу обговорять міжвідомчу взаємодію органів державної влади та недержавних організацій з протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та жорстокому поводженню з дітьми.

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати «Ні!» насиллю у власній родині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: