circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відбудеться масштабна акція з озеленення

12.03.2020, 13:25

text
Поділитися:

У виставковому центрі «Козак Палац» відбулась публічна презентація всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України». Організаторами проєкту виступають бізнес-клуб України «CEO Club Ukraine» та Національний проєкт «Книга рекордів України». Участь у презентації взяли голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок та голова обласної ради Григорій Самардак.

– Ми із задоволенням долучаємось до акції. Ми не байдужі до озеленення міста та області. В нас є екологічні кошти, які будуть виділені на озеленення Запорізького регіону. Ми тісно співпрацюємо з міською владою у цьому питанні. Будемо робити все, щоб акція стала не разовою. Ми у цьому році плануємо реконструкцію площі Фестивальної і у проєкті також передбачено озеленення навколишньої території. Сподіваюсь на підтримку і дуже приємно, що є люди, яким не байдуже, – звернувся до присутніх Віталій Туринок.

Як повідомила генеральний директор Національного проєкту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк, мета проєкту – привернення уваги громадськості до відновлення екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців. Щоденними простими вчинками можна економити багато ресурсів природи, не забруднювати її. Висадженням хоча б одного дерева можна зробити свій внесок у збереження екосистеми планети.

– Акцію плануємо реалізовувати упродовж 2020 року. За результатами активної підготовки в усіх регіонах буде висаджено один мільйон дерев за один день. А далі упродовж тижня в європейських країнах ми висадимо 100 млн дерев. Таким чином, ми покажемо, що Україна та українці не тільки «ходять і просять». Ми самі ініціатори, і ми об’єднуємо країни, – повідомив засновник «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук.

Окрім висадження одного мільйона дерев, організатори планують провести цілу низку тематичних заходів. Зокрема, це висадження нових парків та алей, освітні воркшопи в навчальних закладах, загальнодержавна інформаційна кампанія та телемарафон на підтримку озеленення України, видавництво тематичної літератури, спортивно-тематичні активності для дітей та дорослих, розробка інтерактивної карти озеленення України, міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!» тощо.

Сергій Гайдачук вручив символічний дарунок – фірмову марку та маленькі деревця в горщиках – на знак взаємної співпраці у майбутньому. Після чого керівники області підписали Меморандум про співпрацю та Етичний кодекс, що підтверджує плани на подальшу співпрацю.

Долучитись до Акції «1000 000 дерев за 24 години» в рамках проєкту «Озеленення України» можуть усі охочі. Зазначимо, поки організатори не повідомляють остаточної дати висадки дерев. Організатори передбачили п’ять форм участі у висадженні дерев: в якості волонтерів, співорганізаторів, партнерів, інформаційних партнерів та еко-амбасадорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: