circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відбудеться патріотична гра «Джура»

18.03.2019, 13:55

text
Поділитися:

На базі обласного центру туризму відбувся семінар-нарада відповідальних за організацію і проведення І (міського/районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). До обговорення питань, які виникають у процесі реалізації І етапу гри, нового Положення та нормативної бази щодо проведення гри долучилися представники з усіх міст і районів області.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

Учасниками гри є учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, члени громадських об’єднань, учасники молодіжних центрів, об’єднані на добровільних засадах у самовиховних малих групах — роях (гуртках): «молоді козаки» – 3-8 однолітків віком 15-17 років; «джури» – 3-8 однолітків 11-14 років; «новаки» (козачата) – до 12 однолітків 6-10 років.

Відповідно до Положення про гру підсумкові наметові таборування проводяться поетапно: початковий етап (навчально-тренувальний похід первинних осередків (куренів) з не менш як однією ночівлею у польових умовах) відбувається у квітні-травні; I районний етап (міський, об’єднана територіальна громада) – у травні; II обласний етап – у травні-червні; III фінальний етап (всеукраїнський) – у липні-серпні.

Під час семінару-наради методист спортивного відділу Центру туризму Олександр Горошко детально розповів про техніку проходження конкурсу «Смуга перешкод». Про конкурс «Лава на лаву» поінформував директор дитячо-юнацької, спортивної школи з козацького рукопашу «Спас» Костянтин Рижов. Учасники наради також висловили свої пропозиції та поради щодо покращення підготовки та проведення гри.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: