+3°

+3°

На Запоріжжі відбулася студентська першість зі стрітболу

11.11.2019, 18:07

Десять студентських команд в спортзалі центру професійно-технічної освіти водного транспорту розіграли першість Запорізької області зі стрітболу. Гостями змагань були мелітопольці. Інші – представники нашого міста. Турнір був розділений на три зони. З них до фінальної частини виходило по два колективи.

Цього разу студентський турнір з баскетболу 3 на 3 об’єднав менше команд, ніж торік. Причина в єднанні деяких училищ. Керівник фізичного виховання Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту Микола Мастіпанов зазначає, на турнір приїхало 38 команд. Рівень гравців став вищим, а ігри – стали більш яскравими та інтенсивними.

Ранок. Матчі першої зони, в якій п’ять команд. Дві кращих виходять до фінальної частини. Там мають зустрітися з переможцями другої зони, котра налічувала чотири колективи. Окремо чекали мелітопольців, які відібралися до вирішальної частини турніру днями раніше. Переможець турніру студент Запорізького будівельного коледжу Данило Лозенко говорить, команда тренувалася тривалий час, починаючи з 1 вересня, і це дозволило досягти успіху.

Студент Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту Ярослав Зємсков зізнається, його команда суперників недооцінила, оскільки минулого року здобула легку перемогу. Тепер команда сподівається на високий результат у наступних іграх.

Так і трапилось. Після поразки від будівельників 4:8, “зелені” провели вдалий бій із двадцять третім училищем. Рахунок – 5:4. Однак у загальному підсумку господарі посіли четверту сходинку. Вище розташувалось 31 училище. Другі – студенти 23 політехнічного училища. Переможці – мелітопольці.