circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відбулись заходи з нагоди Дня безпечного Інтернету

16.02.2021, 11:00

text
Поділитися:

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та наражаються на небезпеку бути ошуканими злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння та вимагає підвищення освіченості молодого покоління із питань онлайн-простору, вміння безпечно використовувати новітні технології.

Тому з нагоди відзначення Дня безпечного Інтернету та з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного онлайн-простору проводять відповідні освітні заходи. Школи Запорізької області також долучилися до освітньої кампанії та провели уроки з безпеки в Інтернеті.

У Молочанській школі-інтернаті до Дня безпечного Інтернету для учнів 2 класу був проведений урок «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Для школярів “Паростку” організували відеолекторій «Ігроманія» з подальшим його обговоренням.

Учні старших класів шкіл області долучилися до Всеукраїнського уроку “Онлайн-синергія для найкращого інтернету”. Захід відбувся у межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Мережа Інтернет для сучасного молодого покоління – це не тільки віртуальна реальність, а повноцінна частина життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини. Головне завдання на сьогодні – розповісти про складні теми та навчити себе захищати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: