circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відбулися обласні учнівські олімпіади

18.02.2020, 09:11

text
Поділитися:

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, інформаційних технологій, української мови та літератури, французької мови, російської мови та літератури.

За інформацією Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, в олімпіаді з фізики взяли участь 83 учні 8-11 класів закладів освіти Запорізької області, переможцями визнано 42 учні.

Привітали учасників та ознайомили з умовами змагань керівники олімпіади: доктор педагогічних наук, професор ЗНУ Олександр Іваницький; доктор педагогічних наук, професор ЗНУ Андрій Андрєєв; кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін ЗОІППО Лілія Васильченко. Також з побажаннями перемоги до юних фізиків звернувся кандидат фізико-математичних наук Олександр Багрійчук.

Сприятливі умови для проведення змагань створив гостинний педагогічний колектив Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 під керівництвом Ольги Солдатєнко.

Отже, у фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, який відбудеться у Полтавській області, Запорізьку область представлятиме команда у складі 4 учнів.

Що стосується олімпіади з інформаційних технологій, завдання виконували 67 учнів 9-11 класів закладів освіти області, переможцями визначено 46 учасників. У фінальному етапі, що відбудеться у Херсонській області, від Запорізької області візьмуть участь 5 учнів.

В обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови взяли участь 36 учнів, переможцями визнано 16 учасників. Команда у складі 4 учнів представить область у фінальному етапі, який відбуватиметься у Запоріжжі з 22 по 27 березня 2020 року.

В олімпіаді з російської мови та літератури взяли участь 78 учнів. Наразі триває перевірка учнівських робіт. Членам журі необхідно визначити трьох учнів, які представлять Запорізьку область у фінальному етапі, що відбудеться у Києві.

В обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури взяли участь 85 учнів 9 та 11 класів закладів освіти області. Наразі триває перевірка робіт. Журі має визначити 7 учнів, які представлять область у фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, який буде проходити у Харкові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: