circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відбувся регіональний етап шкільних олімпіад

28.01.2020, 09:01

text
Поділитися:

Вихідними, 25-26 січня, у Запоріжжі відбулися обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, економіки, німецької мови, математики та історії.

За повідомленням Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, в обласному етапі олімпіади з біології взяли участь 138 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти області, переможцями визнано 70. Від Запорізької області у фінальному етапі, який відбудеться в Одесі, візьмуть участь 8 учнів.

До участі в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови запрошено 70 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області. Шість восьмикласників виявили бажання виконувати завдання на олімпіаді за 9-й клас. Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови відзначило, що у порівнянні з минулим роком значно зріс рівень підготовки учнів, особливо в 11 класі. Вони продемонстрували вміння спілкуватися «живою» мовою, а не заученими фразами, значно покращився рівень написання письмової творчої роботи у 10-х класах, але потребує подальшої уваги вчителів робота над аудіюванням. До участі в ІV (фінальному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, яка відбудеться з 22 по 27 березня у м. Запоріжжя, запрошена команда у складі 4 учнів.

В обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки взяли участь 39 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Запорізького району, а також учні школи-інтернату «Січовий колегіум». Журі визнало переможцями 20 учнів. У фінальному етапі, який відбудеться у Рівненській області, візьмуть участь 6 учнів закладів освіти Запорізької області.

Також завершився ІІ тур обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 70 учнів. Переможцями членами журі визначено 47 учнів. У фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, яка відбудеться у Миколаївській області, візьмуть участь 7 учнів закладів освіти Запорізької області.

До участі в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії було запрошено 128 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Запорізької області. Наразі триває перевірка учнівських робіт членами журі. Їм необхідно відібрати команду Запорізької області у складі 8 учнів, яка візьме участь у фінальному етапі олімпіади, що відбудеться у Вінницькій області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: