circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відкриваються пункти гарячого харчування

07.11.2018, 12:14

text
Поділитися:

Щороку в рамках виконання обласної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» у населених пунктах області організовується гаряче харчування для бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах, в осінньо-зимовий період.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на забезпечення гарячого харчування в листопаді – грудні цього року передбачено 100 тис. грн. з обласного бюджету.

Робота пунктів харчування буде розгорнута в усіх районах міста Запоріжжя, у містах Бердянськ, Мелітополь, Енергодар та у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському, Чернігівському районах.

Пункти гарячого харчування почали працювати в деяких районах уже від початку листопада. Приміром, з першого листопада, не очікуючи морозу і негоди, вже відкрилися пункти у м. Мелітополь, м. Вільнянськ та смт. Чернігівка; з другого листопада у – м. Оріхів та м. Енергодар. На цьому тижні планують розпочати роботу решта десять пунктів гарячого харчування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: