circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відкриють 14 центрів надання адміністративних послуг

12.12.2018, 10:26

text
Поділитися:

Про це повідомлено під час інформаційної сесії щодо участі у Програмі «U-LEAD з Європою» в частині створення чи модернізації центрів надання адміністративних послуг, стану виконання фази впровадження програми в цілому та умов участі у третьому раунді фази впровадження. Захід провела перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян.

– Центри надання адміністративних послуг є одним із важливих складників та кроком до покращення якості життя населення області. Наразі в області забезпечено функціонування 36 ЦНАП у всіх містах обласного значення, 19 райдержадміністраціях та семи ОТГ: Воскресенській, Комиш-Зорянській, Смирновській, Веселівській, Берестівській, Широківській та Гуляйпільській. Наступного року планується провести модернізацію та створити 14 ЦНАПів у м. Токмак та Чернігівській, Оріхівській, Великобілозерській, Біленьківській, Комишуваській, Кам’янсько-Дніпровській, Приазовській, Приморській, Михайлівській, Берестівській, Гуляйпільській, Комиш-Зорянській та Воскресенській громадах, – повідомила Елла Слепян.

Експерт Програми та регіональний координатор Ольга Калініченко поінформувала про успіхи та напрацювання програми з моменту її існування, кількісні та якісні результати. У рамках програми, яка спрямована на підтримку реформи децентралізації, здійснюється створення центрів надання адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування, зокрема в об’єднаних територіальних громадах.

Експерти програми націлені на створення якомога більшої кількості адміністративних послуг у громадах, їх територіальної доступності, оперативності та якості обслуговування жителів громад.

У рамках інформаційної сесії представників органів місцевого самоврядування ознайомили з умовами участі та порядком відбору до третього раунду фази впровадження, який триватиме до 31 січня 2019 року.

Крім Запорізької області аналогічні інформаційні сесії відбудуться в інших 22 областях України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: