circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відновлюватимуть захисні лісові смуги

28.03.2018, 14:09

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна відбулася нарада з питань реалізації Програми розвитку лісового фонду Запорізької області на період до 2022 року.

У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку, Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства, які зосередилися на обговоренні питання порядку використання коштів обласного бюджету на реалізацію Програми.

Відповідно до Програми з екологічного фонду обласного бюджету на створення захисних лісових насаджень у 2018 році виділено кошти у загальній сумі 6390,8 тис. грн.. Головним розпорядником коштів обласного бюджету є Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації. Одержувачами бюджетних коштів є державні лісогосподарські підприємства, які забезпечують здійснення заходів, передбачених Програмою.

За підсумками наради вирішено затвердити Перелік робіт із створення захисних лісових насаджень на еродованих землях, до якого ввійдуть обробіток ґрунту під лісові культури, садіння і висівання лісу, догляд за лісовими культурами, доповнення лісових культур, заготівля або закупівля насіння та садівного матеріалу, вирощування садівного матеріалу, створення плантацій, розсадників та догляд за ними, рекультивація порушених земель, реконструкція насаджень, сприяння природному поновленню лісу.

Реалізація Програми дасть можливість у 2018 році провести заліснення на площі 603 га, створити лісорозсадники з власним посадковим матеріалом та здійснити підготовку ґрунту під створення захисних лісових насаджень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: