circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відновили роботу 24 ринки

13.05.2020, 08:04

text
Поділитися:

Упродовж минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області провели позапланові заходи державного нагляду. Спеціалісти перевіряли дотримання протиепідемічних вимог на агропродовольчих ринках, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

Зокрема, за результатами перевірок були відкриті ринки «Ювілейний» у Хортицькому районі та «Малий» КП «Запоріжринок» в Олександрівському районі м.Запоріжжя, КП БМР «Бердянський центральний ринок», СТ Михайлівський ринок «Обрій». Два ринки (у містах Кам’янка-Дніпровська та Токмак) не були відкриті у зв’язку з виявленими порушеннями. На даний час ведеться робота по їх усуненню згідно з рекомендаціями Держпродспоживслужби.

Станом на кінець минулого тижня спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області здійснюють постійний контроль за дотриманням вимог щодо здійснення протиепідемічних заходів під час карантину на 24 агропродовольчих ринках регіону, які відкрилися з початку травня. Також один ринок припинив свою діяльність за власною ініціативою.

У ході проведеної роботи встановлено, що більшість ринків та відвідувачів дотримуються вказаних вимог, але є поодинокі порушення. Зокрема, не завжди виконувалися вимоги стосовно проведення дезінфекції поверхонь кожні три години; не забезпечувалося постійне оповіщення через гучномовець відвідувачів щодо встановлених обмежень; відвідувачі не завжди дотримувалися дистанції.

Під час проведення заходів контролю спеціалісти Держпродспоживслужби проводять роз’яснювальну роботу та надають рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: