circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відзначать кращих знавців культури та історії краю

17.09.2019, 11:44

text
Поділитися:

Премія імені Якова Новицького була заснована з метою вшанування пам’яті видатного історика, археолога, етнографа, фольклориста, краєзнавця, педагога Якова Павловича Новицького, а також задля збереження культурної спадщини, дослідження та популяризації історії, культури, звичаїв і традицій, розвитку і пропаганди краєзнавства Запорізького краю, підтримки діячів науки, культури і туризму, громадських активістів краєзнавчого руху, творчих спілок та музейних працівників.

Претендентами на премію імені Якова Новицького можуть бути громадяни, яким виповнилося 18 років та які проживають і зареєстровані в Запорізькій області, а також внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в органах соціального захисту населення Запорізької області. Матеріали на здобуття премії подаються закладами та установами культури і мистецтва, науки і освіти, творчими спілками, науковими товариствами, громадськими організаціями у сфері науки, культури і туризму, засобами масової інформації.

Матеріали на здобуття обласної премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького приймаються у п’яти номінаціях: за визначні видання з краєзнавства; за активну популяризацію історії та культури краю; за дослідження, збереження і відродження нематеріальної культурної спадщини; за визначні досягнення в музейній та пам’яткоохоронній діяльності; за науково-організаційну та просвітницьку діяльність у краєзнавстві.

Розмір однієї премії становить 9000 гривень. Вона встановлюється для одного лауреата у кожній номінації та не підлягає розподілу між кількома претендентами в межах однієї номінації.

Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації до 10 жовтня 2019 року приймає матеріали на здобуття премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького.

Повністю з текстом розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 08.08.2018 № 416 «Про затвердження Положення про премію за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького» можна ознайомитися на сайті облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: