circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30.07.2019, 13:47

text
Поділитися:

Світова спільнота 30 липня відзначає День протидії торгівлі людьми, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2013 році. Його мета – підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину. Важливо заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми, об’єднувати зусилля для подолання цього негативного явища, боротьбу зі злочинцями та злочинними угрупованнями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, надання підтримки і допомоги потерпілим та профілактичної роботи.

За інформацією Міністерства соціальної політики України, упродовж 2012-2019 років 818 громадянам установлено статус постраждалого від торгівлі людьми. З них 811 – громадяни України та семеро іноземців. Серед постраждалих осіб – 420 чоловіків, 316 жінок та 82 дитини.

У Департаменті соціального захисту облдержадміністрації уточнили, що з 2015 у Запорізькій області встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 12 місцевим жителям.

Директор Департаменту Світлана Абдурахманова повідомила, що в області проводяться інформаційно-просвітницькі заходи з протидії торгівлі людьми. Інформаційна кампанія передбачає:

трансляцію заходів по телебаченню та радіо, розміщення інформаційних матеріалів на зовнішніх носіях, у пресі, в соціальних мережах;
вуличні акції «Небезпеку видно не одразу»;
групові просвітницькі заходи з питань подолання проблеми трудової експлуатації в середині країни та за її межами для безробітних із числа учасників АТО, що потребують професійної адаптації;
інформаційно-просвітницький семінар до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми на тему «Людина – не товар»;
проведення акції з розповсюдження тематичних інформаційно-просвітницьких матеріалів (буклетів, листівок, плакатів);
акція «Невидимі» з відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбудеться на автовокзалі м. Приморська та залізничному вокзалі м. Мелітополь із залученням представників суб’єктів національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми;
профілактичні бесіди, профілактичні рейди та відвідування сімей, у яких виховуються неповнолітні діти;
тренінги з профілактики торгівлі людьми для безробітної молоді на базі центрів зайнятості;
конкурс малюнків для дітей «”Що таке торгівля людьми».
Сьогодні в м. Запоріжжя, о 18.30 у кінотеатрі ім. Довженка, відбудеться прем’єра фільму «Жінка в полоні». Фільм розповідає про 52-річну Маріш, яка 11 років провела в рабстві у звичайній угорській родині. Це історія про безпомічну людину, яка прагне вирватися з полону та тривалий час знаходиться в умовах морального та фізичного гноблення. Перегляд фільму приверне увагу громадян України до проблеми сучасного рабства, тяжкого життя людей, які опиняються в такій ситуації та виборюють своє право на існування у торгівців людьми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: