circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі виконано комісійне обстеження доріг

15.05.2018, 10:03

text
Поділитися:

Від 5 квітня поточного року з метою визначення експлуатаційного стану утримання вулично-дорожньої мережі та залізничних переїздів після зимового сезону 2017-2018 років і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації 2018 року, працівниками відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Запорізькій області із залученням представників дорожніх, комунальних служб, ПАТ “Українська залізниця”, проведений весняний комісійний огляд автомобільних доріг загального користування та вулиць населених пунктів.

Під час перевірки увага надана стану покриття проїзної частини, узбіччя, перехідно-швидкісних смуг, споруд дорожнього господарства та штучного освітлення. Особлива увага приділялася виконанню заходів із забезпечення безпеки руху на аварійно-небезпечних ділянках і місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод, їх облаштування технічними засобами регулювання дорожнім рухом відповідно до затверджених схем.

Обстеженням встановлено, що на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області необхідно ліквідувати 159,479 тис. м² ямковості, у тому числі 132,369 тис. м² на дорогах державного значення.
Потребує нанесення дорожньої розмітки на 1969,36 км доріг загального користування, у тому числі 1828,2 км на дорогах державного значення. Встановлено 137 ділянок автомобільних доріг, на яких необхідно поновити або влаштувати зовнішнє штучне освітлення, 10 з яких на дорогах державного значення.

Виявлені в результаті обстеження недоліки в утриманні автомобільних доріг та вулиць населених пунктів, зафіксовані в спільних актах. Визначений перелік першочергових робіт їх усунення та встановлені терміни приведення дорожньої мережі до вимог безпеки.

Станом на 14 травня цього року працівниками відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Запорізькій області вручено 37 вимог щодо ліквідації виявлених недоліків. За допущені порушення в утриманні вулично-дорожньої мережі на посадових осіб дорожніх та комунальних служб складено 18 протоколів про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена ст. 188-28, ст. 140 КУпАП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: