circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі вивели на чисту воду 35 хабарників та вимагачів

11.07.2018, 12:28

text
Поділитися:

Загальна сума неправомірної вигоди по розпочатим у 2018 році кримінальним провадженням за матеріалами Управління захисту економіки в Запорізькій області складає 1 778,45 тисяч гривень, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Управління захисту економіки в Запорізькій області ДЗЕ Національної поліції України на постійній основі здійснює заходи з протидії корупції й хабарництву у сферах, які мають стратегічне значення для економіки держави, серед посадових осіб органів державної влади і самоврядування, протидію корупційним правопорушенням і правопорушенням, пов’язаним з корупцією, на території обслуговування.

Так, з початку року за матеріалами служби за фактами вимагання, одержання та надання неправомірної вигоди розпочато 35 кримінальних проваджень. Задокументовано 17 фактів хабарництва. Повідомлено про підозру 19 особам.

З початку року розслідувано та закінчено 14 проваджень.

Загальна сума неправомірної вигоди по розпочатим у 2018 році кримінальним провадженням складає 1 778,45 тисяч гривень.

Також з початку року працівники Управління захисту економіки склали 133 протоколи про адміністративні корупційні правопорушення.

Працівники служби вжили необхідних заходів щодо запобігання корупції та затримання на «гарячому» посадовців у всіх сферах економіки, зокрема у сфері земельних відносин, освіти, медицини, сфері військової служби, господарської діяльності, дозвільної системи та в банківській сфері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: