circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі виявляють нелегальні маршрутки

28.11.2017, 11:52

text
Поділитися:

За ініціативою облдержадміністрації мобільною робочою групою з питань боротьби з нелегальними перевезеннями автотранспортом проведено моніторинг стану дотримання законодавства при обслуговуванні приміських, міжміських автобусних маршрутів.

До складу мобільної групи увійшли представники Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, Управління захисту економіки в Запорізькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Управління патрульної поліції в м. Запоріжжі. Моніторинг проводився на майдані Волі у м. Запоріжжя, на зупинці пр. Моторобудівників, 32 у м. Запоріжжі, на Оріхівській розвилці.

За результатами перевірки фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області було складено 12 актів на перевізників за порушення вимог транспортного законодавства, зокрема Закону України «Про автомобільний транспорт». Крім цього, представниками Управління патрульної поліції у м. Запоріжжя було здійснено огляд автобусів, які працюють на приміських маршрутах, на відповідність технічного стану транспортних засобів. У результаті перевірки були виявлені порушення, про що складено відповідні адміністративні матеріали.

Робоча група створена згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.11.2016 № 660 «Про впорядкування пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Запорізькій області»,

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: