circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі визначили дороги для першочергового ремонту

10.04.2018, 13:45

text
Поділитися:

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та представники Департаменту капітального будівництва ОДА з робочою поїздкою відвідали Більмацький та Розівський райони, де ознайомилися з ходом виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення.

Посадовець повідомив, що облдержадміністрацією проведено розподіл коштів на ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2018 рік за рахунок субвенції з Державного дорожнього фонду. Так, на 242,6 км доріг Більмацького району заплановано фінансування в сумі 11 млн. 159 тис. грн. на експлуатаційне утримання та 6 млн. 65 тис. грн. – на поточний і середній ремонт.

Прийнято рішення щодо використання запланованої суми на проведення поточного і середнього ремонту на двох обласних автодорогах загального користування місцевого значення Більмацького району: О080925 Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка (3,0 млн. грн.) та О081491 Пологи – Кінські – Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ (3,0 млн. грн.).

При цьому, за ініціативою голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля заплановано додатково виділити кошти в сумі 6,9 млн. грн. на поточний ремонт автодороги Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка, відповідно, загальна сума запланованих коштів складе 9,9 млн. грн. Крім цього, додатково передбачено кошти в сумі 3,5 млн. грн.. на автодорогу О081491 Пологи – Кінські – Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ, загальна сума на ремонт якої в межах району складе 6,5 млн. грн.

Частково дорожні роботи на автодорозі Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка були виконані у 2017 році за Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області. На її ремонт в межах Більмацького району торік було освоєно кошти обласного бюджету в сумі 1,4 млн. грн. Рішення про включення цих автодоріг в плани дорожніх робіт на 2018 рік ініційовано керівництвом Більмацького, Розівського та Бердянського районів, по території яких проходить частина автодоріг Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка та Пологи – Кінські – Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ.

Виконавця дорожніх робіт на цих автодорогах визначить Департамент капітального будівництва облдержадміністрації на конкурсних засадах за результатами проведеної тендерної процедури.

У ході поїздки представники обласної державної адміністрації спільно з керівництвом райдержадміністрації та Комиш-Зорянським селищним головою побували на місці та визначилися з найбільш проблемними ділянками автодороги Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка. Олександр Бабанін наголосив, що технологія дорожніх робіт має забезпечувати належну гарантовану експлуатацію автодороги мінімум протягом трьох років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: