circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі визначили підприємства з кращими колдоговорами

18.04.2019, 12:42

text
Поділитися:

В облдержадміністрації відбулося нагородження переможців обласного конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій Запорізької області. В урочистому заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова ради обласної федерації роботодавців Олександр Головко, голова обласної ради профспілок Віктор Сластьон.

– Сьогодні ми зібралися для того, щоб виконати почесну і приємну місію – нагородити переможців обласного конкурсу на кращий колективний договір. Цей конкурс проводиться серед підприємств, установ та організацій Запорізької області з метою підвищення ефективності колективно-договірної роботи, посилення конструктивної взаємодії профспілкових організацій і роботодавців, розповсюдження досвіду цієї роботи. До цього часу конкурс на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій області проводився безпосередньо обласною радою профспілок. У минулому році профспілки запропонували підвищити статус, рівень та значимість цього конкурсу і проводити його разом із соціальними партнерами – обласною федерацією роботодавців та облдержадміністрацією. Хочу наголосити, що колективні договори є основним інструментом досягнення на підприємствах соціальної стабільності і запобігання конфліктам. Виконуючи норми колективних договорів, адміністрація і профспілки підприємств працюють спільно, що є запорукою успішного розвитку виробництва і забезпечення соціальних гарантій працівників, – зазначив у вітальному слові Едуард Гугнін.

Учасниками конкурсу стали підприємства, установи та організації Запорізької області, які використовують найману працю, незалежно від організаційно-правових форм господарювання.

Основними критеріями визначення переможців конкурсу є забезпечення позитивної динаміки на основі реалізації зобов’язань за колективним договором щодо:

продуктивної зайнятості працівників;
рівня заробітної плати та інших трудових виплат;
рівня охорони праці та санітарно-побутових умов, екології;
професійної конкурентоспроможності працівників;
збереження чисельності працюючих та створення нових робочих місць;
упровадження інноваційних технологій;
соціального розвитку підприємства та соціального захисту працівників та їх сімей.
Рішенням організаційного комітету з проведення конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій Запорізької області переможцями за 2018 рік визнані такі підприємства, установи та організації: публічне акціонерне товариство «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»; публічне акціонерне товариство «Мотор Січ»; казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра»; приватне акціонерне товариство «Запоріжвогнетрив»; приватне акціонерне товариство «Запоріжкокс»; Запорізька обласна клінічна лікарня; Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир»; комунальне підприємство «Запоріжремсервіс»; Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності; державне підприємство «Запорізький експертно-технічний центр Держпраці»; приватне підприємство «Сократ»; спеціалізоване комунальне підприємство «Запорізька ритуальна служба»; ТОВ «Запорізька оптово-роздібна фірма «Взуття».

Колективи переможців нагороджуються дипломом та пам’ятним знаком, а профспілкові комітети – передплатою на газету «Профспілкові вісті»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: