circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі влітку оздоровлять 78 тис. дітей-пільговиків

10.02.2020, 12:20

text
Поділитися:

В області триває робота щодо підготовки до оздоровчої кампанії 2020 року. Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, у цьому році послугами оздоровлення та відпочинку планується охопити близько 78 тисяч дітей пільгових категорій області.

У цьому році, як і в минулому, з початку березня розпочнеться направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у порядку черговості на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) і Українського дитячого центру «Молода гвардія» коштом державного бюджету.

З метою перевезення дітей до зазначених дитячих центрів на 2020 рік з обласного бюджету виділено 700 тисяч грн.

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Слід взяти до уваги, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя, їх батькам або іншим законним представникам необхідно оформити заяву на отримання пільгової путівки для дитини у закладі освіти або звернутись до територіального відділу освіти.

Загальні умови для отримання путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія»: відсутність протипоказань за станом здоров’я; наявність карти щеплень; отримання пільгової путівки на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів один раз на рік; вікова категорія: від 7 до 18 років.

Для забезпечення дітей пільгових категорій оздоровчими та відпочинковими послугами у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області виділено близько 30 млн грн.

У цьому році на відповідність державним стандартам оздоровлення та відпочинку дітей атестаційною комісією з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку планується проведення атестації 11 дитячих закладів області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: