circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі впроваджують моніторинг роботи автобусів

26.12.2017, 13:14

text
Поділитися:

Для підвищення рівня якості послуг при перевезенні пасажирів, рівня безпеки дорожнього руху при експлуатації автомобільного транспорту розпорядженням голови облдержадміністрації створено робочу групу з питань проведення моніторингу стану обслуговування приміських і міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування.

Головам райдержадміністрацій доручено створити аналогічні робочі групи, які працюватимуть у межах території районів; забезпечити прийом та оперативний розгляд звернень населення щодо якості перевезень; забезпечити своєчасне укладання договорів між органами соціального захисту та автоперевізниками на перевезення громадян пільгових категорій; посилити контроль за здійсненням пільгових перевезень відповідних категорій громадян відповідно до вимог чинного законодавства та проведенням своєчасних розрахунків з автоперевізниками за виконані обсяги пільгових перевезень.

Департамент з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації має оперативно надавати інформацію про випадки ДТП за участю пасажирського транспорту з постраждалими.

Управлінню Укртрансбезпеки у Запорізькій області рекомендовано оперативно надавати перелік виявлених маршрутів (рейсів), на яких здійснюються перевезення пасажирів без передбачених законодавством документів, а також щомісяця інформувати про анульовані ліцензії на перевезення пасажирів.

Управлінню патрульної поліції в м. Запоріжжя рекомендовано надавати інформацію щодо випадків ДТП з вини водіїв автобусів, що працюють на автобусних маршрутах загального користування, випадків керування автобусами у стані сп’яніння; про випадки ДТП за участю пасажирського транспорту з постраждалими.

ПрАТ «Запоріжавтотранс» запропоновано оперативно інформувати про систематичні зриви рейсів з боку автоперевізників, які виконують перевезення пасажирів за договорами з облдержадміністрацією.

Координацію діяльності робочої групи покладено на Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: