circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі встановлять 7 постів моніторингу повітря

21.10.2021, 08:30

text
Поділитися:

Департаментом захисту довкілля облдержадміністрації у форматі відеоконференції через програму ZOOM проведено чергове засідання комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря в Запорізькій зоні.

У засіданні взяли участь в.о. директора Департаменту захисту довкілля облдержадміністрації Сергій Карпій, заступник директора Департаменту Ірина Пірогова, провідні фахівці та науковці. На засіданні розглянули питання про поточний стан підготовки програми державного моніторингу атмосферного повітря Запорізької зони на 2021-2025 роки.

Визначено перелік основних джерел забруднювачів по районам та містам зони «Запорізька». У перелік увійшло 37 підприємств. У розрізі районів: Мелітопольський район – 10; Бердянський район – 4; Василівський район – 7; Пологівський район – 3; Вільнянський район – 5; Токмацький район – 5; Чернігівський район – 1; Більмацький район – 1 підприємство.

Членами комісії запропоновано встановлення 7 автоматизованих постів спостереження в таких містах, як Мелітополь (2 поста), м. Василівка, м. Пологи, м. Енергодар, м. Бердянськ, м. Вільнянськ та на території Новополтавської сільської ради Чернігівського району, а також пропозиції щодо заходів по створенню мережі спостережень на території Запорізької зони для внесення в проєкт програми державного моніторингу атмосферного повітря Запорізької зони на 2021-2025 роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: