circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі виокремили 73 ділянки для будівництва індустріальних парків

23.09.2021, 08:25

text
Поділитися:

Про це стало відомо під час “Дня громад”. За новими законодавчими змінами запроваджено низку стимулів для новостворених індустріальних парків.

Начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко розповів присутнім, що індустріальний парк – це визначена громадою локація з відповідною інфраструктурою, в межах якої різні підприємства можуть здійснювати господарську діяльність у сфері переробної промисловості, переробки промислових та/або побутових відходів (крім захоронення відходів), а також науково-технічну діяльність, діяльність у сфері інформації і телекомунікацій.

Ініціатором створення індустріального парку можуть стати органи місцевого самоврядування. Для цього їм необхідно лише виділити ділянку землі розміром від 10 га, оформити її документально, розробити концепцію індустріального парку, його спрямування та зонування.

Наразі в області нараховується 218 вільних земельних ділянок площею близько 3459.7 га, з яких 73 ділянки (площею від 10 га) підходять для створення індустріальних парків відповідно до вимог законодавства.

Загалом в індустріальних парках можуть базуватися офіси керуючих компаній, фінансові установи, об’єкти маркетингу та реклами; заклади освіти; наукові парки, акселератори, лабораторії з розвитку інноваційних технологій; багатоцільові зали для проведення заходів; пожежні частини; озеленені території; виробничі, складські будівлі та споруди, об’єкти логістичної інфраструктури; інженерні будівлі та споруди тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: