circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі висадять 1 тис. га нових лісів

14.07.2021, 08:21

text
Поділитися:

У рамках екологічної ініціативи Президента України та за рахунок коштів Державного бюджету цього року лісогосподарські підприємства області планують висадити 1000 гектарів нових лісів, що у 2,3 рази більше, аніж у попередні два роки. Про це стало відомо під час засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося в Бердянську.

У Пологівському лісництві висадять 300 гектарів нових дерев, у Мелітопольському – 250 га, у Бердянському – 145 га, у Кам’янсько-Дніпровському та Запорізькому – по 145 гектарів. Перевагу надають породам, які добре зарекомендували себе у посушливих умовах Півдня України – дуб, ясен, сосна, липа, акація та чагарники.

Запорізька область має найнижчий показник лісистості в Україні (3,9% при оптимальних 5%). Загальна площа земель лісового фонду становить 117 тис га, із них нові насадження можна розміщати майже на 77 тис га.

Завдяки тисячам гектарів нових «зелених легень» вже за кілька років у нашій області можуть суттєво зменшитись масштаби водної та вітрової ерозії земель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: