circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі виявили десятки нелегальних автозаправок

11.01.2020, 09:34

text
Поділитися:

Підсумки роботи профільного штабу були озвучені на онлайн-нараді голови облдержадміністрації Віталія Туринка з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату. Участь у нараді взяли заступники голови ОДА Володимир Тарасенко, Андрій Антонов, Марина Кудерчук та керівниця апарату Зінаїда Бойко.

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов поінформував про результати роботи міжвідомчої робочої групи щодо вжиття заходів протидії нелегальному обігу пального.

– Боротьба із незаконною торгівлею нафтопродуктами та скрапленим газом, виведення нелегального бізнесу із тіні, притягнення до відповідальності осіб, відповідальних за порушення вимог чинного законодавства, є одним із нагальних питань як для Запорізької області, так і для України. Так, за оперативною інформацією, на сьогодні в області перевірено 306 заправок. З них 28 припинили свою діяльність (по восьми об’єктах установлено адміністративні правопорушення, по двох – кримінальне провадження). Крім цього, ще на 12 об’єктах демонтовано обладнання. З цих об’єктів вилучено 138,3 тонни палива на суму приблизно три мільйони гривень. Крім пального, також вилучено обладнання на суму орієнтовно один мільйон гривень. В області є 32 зачинених, сумнівних за зовнішніми ознаками АЗС/АЗГС, які неможливо перевірити, – повідомив Андрій Антонов.

Посадовець повідомив, що за станом на початок року 67 суб’єктів господарювання придбали 332 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним. Податкові органи області перевірили ці об’єкти та виявили 117 порушень вимог законодавства.

Важливо відзначити, що ознаками нелегальних автозаправних станцій є: не надання фіскального чека; чек містить сумнівну інформацію; відсутній куточок споживача; АЗС розміщена близько до житлових будинків або адміністративних споруд; на АЗС відсутні засоби гасіння пожежі; сумнівне, небезпечне обладнання тощо.

Підсумовуючи розгляд питання, Віталій Туринок зазначив, що боротьба з нелегальною діяльністю автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів у області продовжиться, поки всі АЗС не матимуть відповідних ліцензій.

– Створений штаб з протидії торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправках області регулярно проводить перевірки, навіть у святкові вихідні. До його складу входять представники всіх правоохоронних, контролюючих та інспекційних установ та організацій області. Вважаю діяльність таких нелегальних заправних станцій ганебним явищем для нашої області та країни. На сьогодні результати є і ми їх бачимо. Ми зробимо все можливе для того, щоб цього ганебного нелегального бізнесу не було. Підприємці повинні ставати на облік, отримувати ліцензії, працювати чесно або не працювати взагалі. Ніхто не має «кришувати» цей бізнес. Саме з цим ми і боремось. Наголошую, штаб працює виключно в рамках законодавства, тож однією з підстав для проведення позапланової перевірки є заяви громадян. Для цього в облдержадміністрації є гаряча лінія, – зазначив Віталій Туринок.

Повідомити про роботу нелегальних автозаправок можна на гарячу лінію за телефоном 0-800-503-508 або за електронною адресою [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: