circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі визначили авторів кращих робіт на протипожежну тематику

06.04.2021, 09:53

text
Поділитися:

5 квітня у Добровільно пожежному товаристві України у Запорізькій області відбулося підведення підсумків I та ІI етапів Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

Конкурс проходив в усіх навчальних закладах області серед дітей віком від 6 до 18 років. Його основна мета – це формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності. Деякі конкурсні роботи – це справжнє мистецтво талановитих дітей.

Перед журі постало нелегке завдання обрати кращих з кращих робіт серед малюнків, макетів та поробок. На конкурс надійшло близько 500 робіт.

Ті роботи, які відібрані будуть направлені на ІІІ завершальний етап конкурсу у Добровільне пожежне товариство Києва для визначення остаточних переможців конкурсу. Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс проходив з 01 лютого 2021 по 30 квітня 2021 року серед дітей різного віку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: