circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі визначили найбільш соціально відповідальних роботодавців

28.04.2021, 13:28

text
Поділитися:

Сьогодні в облдержадміністрації нагородили переможців обласного конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств Запорізького регіону. В урочистому заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов, голова ради обласної федерації роботодавців Олександр Головко, голова обласної ради профспілок Віталій Каплій.

– Цей конкурс проводиться серед підприємств, організацій та установ нашої області з метою підвищення ефективності колективно-договірного регулювання взаємодії профспілкових організацій і роботодавців, а також розповсюдження найкращого досвіду цієї роботи. Багато років конкурс проводився безпосередньо обласною радою профспілок. З 2018 року його статус було підвищено і нині найкращі колективні договори визначаються за участі представників обласної федерації роботодавців та Запорізької обласної державної адміністрації, – наголосив Руслан Шиханов.

Критеріями визначення переможців конкурсу є забезпечення позитивної динаміки щодо: продуктивної зайнятості працівників; рівня заробітної плати; рівня охорони праці та санітарно-побутових умов; професійної конкурентоспроможності працівників; збереження чисельності працюючих та створення нових робочих місць; впровадження інноваційних технологій; соціального розвитку підприємства та соціального захисту працюючих.

– Ми добре пам’ятаємо, що бізнес зводиться до трьох понять – персонал, продукція та прибуток. Люди завжди на першому місці, бо саме від них залежить якість продукції та розміри прибутку. І сьогодні в залі присутні ті, хто добре зрозумів цю істину. Сучасний колективний договір це ознака соціально відповідального роботодавця, який не лише дотримується норм закону, а й дбає про добробут працівників, – прокоментував важливість колективного договору Віталій Каплій.

Рішенням організаційного комітету з проведення конкурсу на кращий колективний договір переможцями за 2020 рік визнані такі підприємства, установи та організації Запорізького регіону:

публічне акціонерне товариство «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»;
приватне акціонерне товариство «Запоріжвогнетрив»;
приватне акціонерне товариство «Запоріжкокс»;
комунальне підприємство «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів»;
комунальне підприємство «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради;
комунальне підприємство «Центр досугу «Промінь» Енергодарської міської ради;
загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Енергодарської міської ради;
комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради;
комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради;
виконавчий комітет Кам’янсько – Дніпровської міської ради.
– Колективний договір це міст, що з’єднує роботодавців та працівників. І важливо, що в останні роки колективні договори значно покращилися. Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні ми бачимо, що низка підприємств значну увагу приділяє питанням охороні праці, соціальної підтримки працівників та їх сімей. І всі ці питання відображені у Ваших колективних договорах і є тією основою, що поєднує роботодавця, працівників та підприємство, – зазначив у своєму звернені до переможців Олександр Головко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: