circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі визначили переможців обласної спартакіади

10.09.2019, 12:38

text
Поділитися:

У Мелітополі завершилися змагання в залік обласної спартакіади серед збірних команд міст, сільських районів та ОТГ під гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

Організаторами змагань виступили Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Команди змагалися з волейболу серед жінок, шашок та баскетболу 3х3. До речі, в цьому році до програми спартакіади ввели новий вид спорту – баскетбол 3х3, який став найбільш видовищним на сучасному баскетбольному спортивному майданчику стадіону «Спартак».

Загалом у фінальному етапі взяли участь дев’ять команд з волейболу серед жінок, 10 команд з шашок та дев’ять команд з баскетболу 3х3.

За результатами змагань з баскетболу 3х3 І місце посіла команда м. Запоріжжя, ІІ місце – м. Мелітополь, ІІІ – Якимівської ОТГ.

Змагання з шашок відбулося в шахово-шашковій ДЮСШ. Місця розподілилися наступним чином: І місце виборола запорізька команда, ІІ місце – Якимівська ОТГ, 3 місце – м. Бердянськ.

На змаганнях з волейболу серед жінок, які відбулися в ДЮСШ № 1, міста виступали окремо, а райони разом з ОТГ. Кращою серед міст стала команда м. Запоріжжя, срібло виборола команда м. Мелітополь, а бронзу отримали бердянці. Серед районів та ОТГ місця розподілилися так: І місце – Якимівська ОТГ, ІІ місце – Василівський район, ІІІ місце – Кам’янсько-Дніпровська ОТГ.

У загальному заліку обласної спартакіади серед збірних команд міст, сільських районів та ОТГ перемогу здобула команда м. Запоріжжя, ІІ місце – м. Мелітополя, ІІІ – м. Бердянськ. Серед сільських районів золото виборола команда Василівського району, срібло – Мелітопольського району, бронзу – Запорізького району. Серед команд ОТГ перемогла Якимівська ОТГ, другу сходинку посіла Водянська ОТГ, замкнула трійку лідерів Кам’янсько-Дніпровська ОТГ.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: