circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі з молотка продадуть 111 земельних ділянок

02.02.2018, 15:07

text
Поділитися:

Після тривалої перерви у 2017 році Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області було організовано і проведено п’ять земельних аукціонів у п’яти районах області.

За результатами проведених земельних торгів аграрії придбали право оренди на вісім земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 329,17 га.

Земельні ділянки передано в оренду терміном на сім років для товарного сільськогосподарського виробництва.

Загальний розмір річної плати за користування цими землями, визначений за результатами торгів, склав 873,73 тис. грн. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджетів відповідних місцевих рад регіону і слугуватимуть фінансовим ресурсом для розвитку територій.

У поточному році робота з проведення земельних аукціонів у Запорізькій області набирає обертів. Уже 28.02.2018 Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області заплановано проведення чергового земельного аукціону з продажу прав оренди на дві земельні ділянки сільгосппризначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Чернігівського району. Детальну інформацію про час і місце проведення земельного аукціону можна отримати за посиланням: http://zaporizka.land.gov.ua/zaproshuiemo-vziaty-uchast-u-zemelnykh-torhakh-2/.

Загалом до переліку земельних ділянок, права на які Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області заплановано виставити на земельні торги, включено 111 земельних ділянок загальною площею 2919,48 га. Більш детально ознайомитися з Переліком, який постійно оновлюється, можна за посиланням: http://land.gov.ua/info/perelik-dilianok/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: