circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі з молотка продадуть 29 об’єктів

01.08.2018, 12:17

text
Поділитися:

В Україні стартував продаж не стратегічних для економіки держави активів на платформі ProZorro в рамках Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна». Мова йде про активи державної і комунальної власності вартістю до 250 млн. грн. Виставляє об’єкти в рамках малої приватизації Фонд державного майна України, а також місцеві органи влади.

За повідомленням відділення Фонду державного майна у Запорізькій області, на старті малої приватизації в реєстрі системи розміщено 29 об’єктів державного і комунального майна (єдині майнові комплекси держпідприємств та пакети акцій суб’єктів господарювання, де понад 50% статутного капіталу належать державі), які підлягають приватизації. Ці об’єкти розташовані в містах Запоріжжя, Енергодар, Вільнянськ, Оріхів та в Бердянському, Веселівському, Вільнянському, Запорізькому, Кам’янсько-Дніпровському, Приморському, Токмацькому районах.

Інформацію про виставлені об’єкти можна знайти на ProZorro.Продажі – «Реєстр об’єктів приватизації» та авторизованих електронних майданчиках.

За інформацією Уряду, наразі в Україні нараховується майже 3,5 тис. державних підприємств, більшість з яких не мають стратегічного значення для держави і генерують збиток. Більшість з таких підприємств були введені в експлуатацію 50-150 років тому. При цьому держава не має достатніх ресурсів, аби провести належну модернізацію цих підприємств та зупинити їх руйнацію і зношеність. Неефективне управління доводить компанії до банкрутства і нерідко служить джерелом корупції. Саме тому проведення прозорої приватизації для більшості таких активів є шляхом відродження виробництва, залучення технологій та інвестицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: