circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі з початку карантину лави безробітних поповнили 9 тис. осіб

07.05.2020, 09:19

text
Поділитися:

У період карантину збільшилась чисельність зареєстрованих безробітних. Про це наголошують у Запорізькому обласному центрі зайнятості. Так, з 12 березня та на кінець квітня статус безробітного отримали 9354 особи. Це у 2,2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли було зареєстровано 4202 безробітних. Серед осіб, які отримали статус безробітного в цей період, майже 42% втратили роботу під час карантину.

Особливо збільшилась реєстрація безробітних у квітні. У середньому по області щоденно статус безробітного отримували 393 особи, а у квітні минулого року було 120.

Середній вік зареєстрованих у період карантину безробітних становить 41 рік. 57% складають жінки, 31% – молодь до 35 років. Зареєстровано й 11 безробітних, які досягли 60 років, але не мають необхідного для призначення пенсії страхового стажу.

Переважна більшість зареєстрованих безробітних – це колишні працівники сфери торгівлі та послуг.

Однак зауважимо, що під час карантину стратегічно важливі підприємства продовжують свою роботу та потребують кадрів. За період карантину за сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 4261 людину, у тому числі 2731 в статусі безробітного.

На початок травня у базі центру зайнятості є 1375 вакансій. Лише у одному м. Запоріжжі – 599 вакансій. Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 18 безробітних осіб (у м. Запоріжжі – 13 безробітних).

Найбільш затребуваними вакансіями на сьогодні є: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, сестра медична, продавець продовольчих товарів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: