circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі з початку року працевлаштували 36 тисяч громадян

17.10.2019, 11:24

text
Поділитися:

З початку року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 46,9 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості.

За сприяння служби зайнятості протягом дев’яти місяців 36 тисяч осіб знайшли роботу, в тому числі 17,1 тисячі осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. Водночас, 393 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 138 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,8 тисячі безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 10,2 тисячі осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

На початок жовтня у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області було 3033 вакансії. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – водії, продавці, електромонтери, медсестри, електрогазозварники, слюсарі, кухарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, вихователів та вчителів з відповідним досвідом роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: