circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі з початку року звільнялося 33 тис. робочих місць

14.08.2019, 11:22

text
Поділитися:

Запорізькі роботодавці потребують працівників. Наразі ринок праці фіксує деякий дисбаланс, адже бракує фахівців певних професій, натомість існує надлишок інших.

За повідомленням обласного центру зайнятості, в цьому році 7,2 тисячі роботодавців надали інформацію до служби зайнятості про вакансії на своїх підприємствах. Це на 5% більше, ніж у минулому році. Збільшилась також і кількість пропозицій роботи. За цей період у базі Запорізької обласної служби зайнятості налічувалось 33,2 тисячі вакансій.

Найбільший попит у роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування: трактористів, водіїв, токарів, машиністів насосних установок, операторів заправних станцій, операторів верстатів з програмним керуванням, дорожніх робітників, водіїв навантажувача, машиністів крана (кранівників), машиністів-операторів дощувальних машин та агрегатів, операторів котельні, матросів-рятувальників, фрезерувальників.

Затребувані також представники наступних професій: підсобні робітники, прибиральники, сторожі, вантажники, двірники, комірники, кухонні робітники та укладальники-пакувальники.

У сфері торгівлі і послуг потрібні продавці, охоронники, кухарі, молодші медичні сестри, покоївки, офіціанти, помічники вихователя тощо.

Серед кваліфікованих робітників з інструментом попитом користуються слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків, пекарі, малярі, швачки, контролери водопровідного господарства, бетонярі, столярі тощо.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи: бухгалтерів, медичних сестер, вихователів, лаборантів (освіта), економістів, інженерів різних галузей, спеціалістів держаної служби, вихователів дошкільних навчальних закладів.

Служба зайнятості вдосконалює форми роботи та запроваджує нові сервісні послуги, які дають можливість отримати послуги в режимі онлайн. Зокрема, з 1 серпня 2019 року в державній службі зайнятості стартував новий проєкт – інститут консультанта роботодавця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: