circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі з’явиться збудована корейськими інвесторами сонячна електростанція

19.01.2018, 11:55

text
Поділитися:

Запорізьку область відвідала бізнес-делегація Республіки Корея у складі представників компаній GDC Consulting та GS Engineering and Construction. Основною метою візиту було вивчення перспектив реалізації на території Запорізької області інвестиційних проектів у галузі альтернативної енергетики, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Під час зустрічі делегації з заступником голови облдержадміністрації Олександром Бабаніним генеральний менеджер GS Engineering and Construction презентував компанію та заявив про наміри щодо будівництва сонячної електростанції потужністю 35 МВт.

У ході переговорів представникам компаній було надано інформацію про вільні земельні ділянки для реалізації проектів альтернативної енергетики, а також про організаційні та юридичні процедури, необхідні для будівництва станції та під’єднання її до електричної мережі України.

За результатами візиту було сформовано перелік земельних ділянок, які зацікавили потенційних інвесторів, а також досягнуто домовленості щодо надання необхідної інформації для розробки техніко-економічного обґрунтування.

У разі позитивного вирішення щодо інвестування, розглядається відкриття у Запоріжжі офісу компанії GS Engineering and Construction для пришвидшення реалізації проекту. Представники корейського бізнесу також розглянули перспективи використання лігніну в якості сировини для енергогенерації, а також відвідали сонячну електростанцію у м. Токмак для безпосереднього ознайомлення із практикою реалізації подібних проектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: